Movies
Ratings
1076
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Semantic Error: The MovieRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
ElementalRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 5.0
SoulRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 5.0
ExitRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0