Titles you rated
The Beauty InsideRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0