Titles you rated
La La LandRated ★ 4.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 2.0
CartRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 2.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.5
The FivesRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
New TrialRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Gangnam BluesRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5