Movies
Ratings
50
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 1.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
I Am LegendRated ★ 5.0