Titles you rated
SpyRated ★ 4.5
Warm BodiesRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Empire of LustRated ★ 2.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
GhostRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Taken 3Rated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
AnnabelleRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Dracula UntoldRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 2.5- Silver KnifeRated ★ 1.5
A Day for an AffairRated ★ 2.5
Tyranno's ClawRated ★ 2.5