Movies
Ratings
98
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Fast FiveRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 4.5
The CallRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The Last BlossomRated ★ 4.5
Death BellRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
High School Musical 2Rated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.5
Just My LuckRated ★ 4.0
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.5
Sector 7Rated ★ 4.5
The Simpsons MovieRated ★ 4.5
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.5