Movies
Ratings
191
How to Lose a Guy in 10 DaysRated ★ 4.5
Ice AgeRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
She's Out of My LeagueRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
JunoRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 5.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 5.0
For the EmperorRated ★ 3.5
The NeighborsRated ★ 3.5
ChawRated ★ 3.5
BedevilledRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
PietaRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5