Movies
Ratings
67
3 IdiotsRated ★ 5.0
HancockRated ★ 5.0
Man on FireRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.5
Clash of the TitansRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
This Means WarRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0