Movies
Ratings
66
The Front LineRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
Mood of the DayRated ★ 5.0
MudRated ★ 5.0
Cinderella ManRated ★ 5.0
Kick-AssRated ★ 5.0
IntrudersRated ★ 5.0
King of ThornRated ★ 0.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5- Les MisérablesRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
PunchRated ★ 1.0- BlackRated ★ 5.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5