Titles you rated
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 3.5
WonderRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
EncantoRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
SoulRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5