Series
Ratings
118
GoblinRated ★ 3.0
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.0
Youth Over FlowersRated ★ 2.5
Youth Over Flowers in IcelandRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Fishing Village 2Rated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 3.0
Three Meals a Day: Gochang VillageRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 3.0