Titles you rated
HancockRated ★ 3.5
Die HardRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0
GhostRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0