Titles you rated
All About Lily Chou-ChouRated ★ 2.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Panic RoomRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
Mr. NobodyRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Bleak NightRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.5
RefugeRated ★ 1.5
Sing StreetRated ★ 4.0