Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Waiting For RainRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 2.0
Frozen IIRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 0.5
Pitch Perfect 2Rated ★ 3.5
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0