Titles you rated
Birthcare CenterRated ★ 5.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
When the Weather is FineRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 3.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
PastaRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.0