Movies
Ratings
187
The Social NetworkRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
MotherRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 2.5
The KingRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0