Movies
Ratings
42
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.0