Series
Ratings
108- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 5.0
- Men on a MissionRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 2.5- Abnormal SummitRated ★ 4.0
- I Am a Singer Season 1Rated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
Movie RoomRated ★ 2.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
24Rated ★ 3.5