Movies
Ratings
263 MasqueradeRated ★ 4.5 MasqueradeRated ★ 4.5
 12.12: THE DAYRated ★ 5.0 12.12: THE DAYRated ★ 5.0
 Cars 3Rated ★ 4.5 Cars 3Rated ★ 4.5
 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5 Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.5
 Get OutRated ★ 4.5 Get OutRated ★ 4.5
 The Dark KnightRated ★ 5.0 The Dark KnightRated ★ 5.0
 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5 Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5 Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0 Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
 The Butterfly EffectRated ★ 4.5 The Butterfly EffectRated ★ 4.5
 SoulRated ★ 5.0 SoulRated ★ 5.0
 The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5 The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0 Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
 Our PresidentRated ★ 4.5 Our PresidentRated ★ 4.5
 MossRated ★ 4.5 MossRated ★ 4.5
 The Lion KingRated ★ 3.0 The Lion KingRated ★ 3.0
 Sea FogRated ★ 0.5 Sea FogRated ★ 0.5
 La La LandRated ★ 4.5 La La LandRated ★ 4.5
 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5 Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5 E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.5