Movies
Ratings
91
WhiplashRated ★ 4.5
127 HoursRated ★ 2.5
Le Grand ChefRated ★ 2.0
DisconnectRated ★ 2.5
Man on the EdgeRated ★ 1.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
SkyfallRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 2.0