Movies
Ratings
693
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Drive My CarRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
The SwindlersRated ★ 2.5
CocoRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 3.0
MoneyRated ★ 3.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
UnstoppableRated ★ 3.0