Titles you rated
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
August: Osage CountyRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 4.5
The MistRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Love ForecastRated ★ 4.5
CommitmentRated ★ 4.0
The Righteous ThiefRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 2.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 1.0
The DescentRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 4.0
Baby and MeRated ★ 5.0