Movies
Ratings
31
The ChorusRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0