Movies
Ratings
20
The HostRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
War of the ArrowsRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0