Titles you rated
1917Rated ★ 4.0
BuriedRated ★ 0.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.5
ForgottenRated ★ 2.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5