Titles you rated
Heart to HeartRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
My Fair Princess 2Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 4.5
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5