Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0