Movies
Ratings
294
JackieRated ★ 4.5
Be with YouRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 1.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
SpotlightRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 5.0
Hell or High WaterRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 5.0
The Iron GiantRated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 1.5
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 4.5
The KingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5