Series
Ratings
31
H.I.TRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
GiantRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
All My Love For YouRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
History of a SalarymanRated ★ 3.0
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Protect the BossRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.0
GhostRated ★ 2.0
The LegendRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 2.0
JumongRated ★ 2.5
SignRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 0.5
New HeartRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.0