Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Door LockRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0