Series
Ratings
116
Wedding PeachRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0
And Then There Were NoneRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
ElementaryRated ★ 1.5
To the Beautiful YouRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Famous PrincessesRated ★ 3.0
SiriusRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 2.5