Titles you rated
The Devil's GameRated ★ 2.0
Fight ClubRated ★ 0.5
Cast AwayRated ★ 3.5
Knight and DayRated ★ 1.5
Ocean's TwelveRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 0.5
Dawn of the DeadRated ★ 0.5
Searching for Sugar ManRated ★ 0.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 0.5- Kid CopRated ★ 1.0
Midnight in ParisRated ★ 1.0
The HelpRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 4.0
28 Days LaterRated ★ 1.0
Remember the TitansRated ★ 0.5
War of the ArrowsRated ★ 2.0
The Divine WeaponRated ★ 0.5
Final DestinationRated ★ 0.5
MermaidsRated ★ 0.5