Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 5.0
Sweet BeanRated ★ 4.0
Paddington 2Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
GravityRated ★ 2.5
Maggie's PlanRated ★ 0.5
Children of MenRated ★ 5.0
Summer 1993Rated ★ 3.0
RomaRated ★ 5.0
C'est la vie!Rated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 2.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
MaudieRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0