Titles you rated
Schindler's ListRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Pearl HarborRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
TitanicRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0