Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
On AirRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 5.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.5
49 DaysRated ★ 5.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 5.0
LostRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5