Series
Ratings
26
H.I.TRated ★ 3.0- Ladies of the PalaceRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Fated to Love YouRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
My GirlRated ★ 3.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0