Titles you rated
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Open CityRated ★ 3.0
RedRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.0
AntzRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Ninja AssassinRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0