Titles you rated
MaterialistsRated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The BalconettesRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5- Midnight SunRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 4.0
GondolaRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
The BrutalistRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
Gintama on Theater 2D: Ikkoku Keisei-henRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Dark NunsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0
HarbinRated ★ 4.5