Movies
Ratings
1209
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Minimalism: A Documentary About the Important ThingsRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
A House of DynamiteRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Wild StrawberriesRated ★ 4.0
Life and Nothing More...Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
MaterialistsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
It's a Summer Film!Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
A Few Good MenRated ★ 3.5
Hi.5Rated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5