Series
Ratings
101
Sharp1Rated ★ 4.0
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 2.5
Protect the BossRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
1% of AnythingRated ★ 3.0
Sex and the City Season 6Rated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 4.5
Sex and the City Season 5Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 4Rated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Come Back AliveRated ★ 4.5