Titles you rated
Kronk's New GrooveRated ★ 3.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
What We Do in the ShadowsRated ★ 3.0
Fantastic Mr. FoxRated ★ 3.5
Tropic ThunderRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Jason BourneRated ★ 3.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
FamilyhoodRated ★ 3.5
The Wedding RingerRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.0
Talladega Nights: The Ballad of Ricky BobbyRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Get HardRated ★ 3.0
Blades of GloryRated ★ 3.0
Hot PursuitRated ★ 2.5