Movies
Ratings
727
Guns AkimboRated ★ 3.0
WonderRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5