Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
CartRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
The PostRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
Coin Locker GirlRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 3.5