Movies
Ratings
215
200 Pounds BeautyRated ★ 4.5
TraffickersRated ★ 2.5
HanbandoRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
The Last EmperorRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.5
Lovers' ConcertoRated ★ 3.5
The Way HomeRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.5
ToysRated ★ 3.5
Superman ReturnsRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0