Movies
Ratings
254
Terminator GenisysRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
FocusRated ★ 2.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Miracle ApplesRated ★ 4.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.5
Love NowRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 2.0
CoralineRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
Penny PinchersRated ★ 1.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.5