Movies
Ratings
370
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Man of MenRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Bird BoxRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0- The ScamRated ★ 3.0