Titles you rated
WALL-ERated ★ 5.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
ChampionRated ★ 1.5
GravityRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
My Own Private IdahoRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
PrometheusRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
FireworksRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0