Movies
Ratings
309
The Light Between OceansRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
High FidelityRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Love and Other DisastersRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 5.0
AquamarineRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 2.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.0