Movies
Ratings
116
The Berlin FileRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 3.5
The Golden CompassRated ★ 1.0
GarfieldRated ★ 2.5
A Company ManRated ★ 3.0
Days of WrathRated ★ 1.5