Titles you rated
StrangerRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 3.5